شرکت مِدي تِک سيس (توليدکننده صافي‌هاي دياليز)

شرکت مِدي تِک سيس در سال 1381 تأسيس شد. از آنجا که صافي دياليز حياتي ترين محصول براي بيماران مزمن کليوي است، مِدي تِک سيس توليد صافي هاي دياليز را در اولويت قرارداد. صافي ها منطبق با استانداردهاي بين المللي در داخل کشور توليد مي شود و داراي نشان استاندارد 13485 ISO و نشان CE است. اين شرکت در توليد محصولات خود از توان، تجربه و مشارکت فني کشورهاي آلمان، ايتاليا، هلند و کانادا استفاده کرده است. اکنون در زمينه فناوري هاي نوين توليد، اين مجموعه موفق به بومي سازي دانش فني مورد نياز شده است.

مِدي تِک سيس با بيش از 16 سال سابقه، تنها توليدکننده بخش خصوصي ايران در زمينه توليد انواع صافي هاي همودياليز لوفلاکس و های فلاکس است. اين شرکت بخش قابل‌توجهي از نيازهاي مراکز درماني کشور را تأمين مي کند و هم اکنون با توسعه فعاليت ها، زمينه خودکفايي داخلي را فراهم کرده است. مِدي تِک سيس تأمين نيازهاي بازارهاي منطقه و نقش آفريني مؤثر در بازار بين المللي را افق آينده فعاليت هاي خود مي داند.

صنايع پزشکي فارمد-توليدکننده محصولات مصرفي دياليز و کيسه خون

شرکت صنايع پزشکي فارمد در سال 1391 فعاليت خود را آغاز کرد. اين شرکت با استفاده از دانش و تجربه شرکت هاي پيشروي جهان، توليد ملزومات مصرفي و کیسه خون را عهده دار است. به کارگيري آخرين فناوري هاي روز دنيا براي ارتقاي کيفي محصولات خط مشي پايدار اين شرکت است.

 

امودیال – تولید کننده پانسمان های نوین دیالیز

شرکت امودیال یکی از معتبرترین شرکت‌های ایتالیایی در زمینه تولید انواع پانسمان‌های پزشکی و برای اولین بار پانسمان‌های حاوی نقره مختص بیمارن دیالیزی است. امودیال در سال 1982 در شهر فرارا با هدف حفاظت از بیماران دیالیزی در برابر انواع عفونت‌های ناشی از دسترسی‌های عروقی مختلف تاسیس شد. تمامی فرایندهای تولید در این شرکت براساس استاندارد‌های ISO 8 و ISO 44644-1 کنترل می شود)مدترونیک امریکا(

تاریخ به روز رسانی : ۳ دی, ۱۴۰۱